top of page

Neignorujte moc vašich 2%, premeníme ich na činy plné lásky!


Pomaly sa blíži čas, keď budete môcť urobiť niečo veľké bez toho, aby Vás to stálo veľa námahy!  V tomto roku sa totiž aj naše občianske združenie MS Medical bude uchádzať o vašu priazeň v podobe 2% z dane. Vaša podpora by pre nás znamenala veľa a pomohla by nám pokračovať v našej činnosti. 

Aj s Vašou podporou môžeme zlepšiť dostupnosť nadštandardnej liečby a rozšíriť obzory vďaka našim workshopom. A to je len začiatok!  Naším cieľom a snom je vybudovať komunitný park, terapeutickú záhradu a detské Neurocentrum v Trenčíne pre všetky deti so špeciálnymi potrebami.


Predstavte si, že aj vďaka vašej pomoci môže vyrásť miesto, kde sa každý úsmev a každý krok vpred počíta dvojnásobne.


Pridajte sa k nám a buďte svedkami, ako vaše 2% menia svet k lepšiemu. 

Nenechajte svoje 2% len tak prepadnúť. Investujte ich do dobra, ktoré sa vám vráti stonásobne. Pre viac informácií nám píšte na náš email: ozmsmedical@gmail.com


Ďakujeme,

OZ MSmedical.
35 views0 comments

Comments


Online objednávanie v TN-blog
bottom of page