top of page

AKTUALIZOVANÉ: Objednávanie ONLINE už aj v Trenčíne!

V Trenčíne sme online objednávací kalendár otvorili už v januári a v tomto aktualizovanom článku sme sa rozhodli vám ho lepšie predstaviť. Kalendár je určený pre pacientov, ktorí sa chcú jednoducho a bez zbytočného telefonovania a čakania objednať priamo k našim fyzioterapeutom.Výber služby a rezervácia

V objednávacom kalendári nájdete všetky služby ponúkané naším centrom MS Medical, ktoré sa hradia na priamo bez poisťovní. Pri výbere dbajte nielen na výber konkrétnych služieb, ale aj na ich popis. Ak by ste sa chceli o terapiách dozvedieť viac, prečítajte si o nich podrobnejšie na https://www.rehabilitaciatn.sk/terapia.

Služby sú rozdelené na 4 časti: vstupné vyšetrenia, liečba, masáže a ostatné.


  • Na vstupné vyšetrenie je nutné sa prihlásiť v prípade, že k nám idete prvýkrát. Fyzioterapeuti sa v tejto fáze venujú, najmä diagnostike vášho stavu. Niektoré služby v rámci vstupných vyšetrení obsahujú aj následnú prvú liečbu, preto je dôležité si vždy v popise prečítať čo je v danej službe zahrnuté.

  • Na liečbu sa prihlasujú pacienti, ktorí už vstupné vyšetrenie absolvovali a hlásia sa na termín na konkrétnu liečbu.

  • Na masáž je možné sa prihlásiť bez nutnosti vstupného vyšetrenia lekárom či fyzioterapeutom.

  • V sekcii ostatné sa nachádza konzultácia laboratórnych a zobrazovacích vyšetrení priamo k lekárke a je vyhradená aj na predpis zložitých zdravotníckych pomôcok.


Po kliknutí na konkrétnu službu dostanete možnosť výberu fyzioterapeuta. V niektorých prípadoch, ako je tomu napríklad u Gynekologickej rehabilitácie, máme na liečbu prideleného špecializovaného fyzioterapeuta a vybrať si v tomto prípade môžete iba termín k tomuto konkrétnemu fyzioterapeutovi.


Posledným bodom výberu je časová dostupnosť konkrétnej služby a vyplnenie vašich osobných údajov. Tie nám po kontrole správnosti odošlite spolu so zaškrtnutím políčka o súhlase so všeobecnými obchodnými podmienkami a prípadne so spracovaním osobných údajov na marketingové účely. Do emailovej schránky vám príde potvrdzovací email s detailmi vášho termínu.


POZOR! Ak vypĺňate údaje za druhú osobu: dieťa, rodiča, blízku osobu, iné.., do políčiek MENO, PRIEZVISKO, EMAIL a TEL. ČÍSLO vyplňte ÚDAJE PACIENTA. Svoje vlastné údaje vyplňte nižšie do políčka POZNÁMKY ako kontaktné. (Ak druhá osoba nemá email alebo tel. číslo, vyplňte do políčok svoje a do poznámky nám napíšte komu konkrétne údaje patria.)


Zrušenie termínu

V prípade, že sa termínu účastniť nemôžete, liečbu je možné bez poplatkov zrušiť najneskôr 24 hodín pred naplánovaným termínom pomocou kliknutia na link v potvrdzovacom emaily, ktorý ste po rezervácii služby obdržali. Kliknete na možnosť zrušiť termín a potom nám napíšete dôvod zrušenia. Zrušiť termín môžete aj telefonicky na čísle: 032/652 6256 tiež 24 hodín pred rezervovaným termínom liečby.


Ak na termín zabudnete alebo sa z iného dôvodu neodhlásite, termín na ktorý ste sa nedostavili, vám bude pri ďalšej návšteve zaúčtovaný a vy ho budete musieť v plnej sume zaplatiť. K nezrušeným termínom z vážnych dôvodov budeme samozrejme pristupovať ohľaduplne a posudzovať ich individuálne.


Pevne veríme, že online objednávací kalendár vám zaručí viac komfortu, jednoduchší prístup, prehľadnosť služieb a voľných termínov a bude tak veľkým prínosom pre nás aj pre vás - našich pacientov.

36 views0 comments

Comments


Online objednávanie v TN-blog
bottom of page