top of page

AKTUALIZOVANÉ: Darčekové poukážky MSMEDICAL na regeneračné procedúry už aj ONLINE

Updated: Dec 20, 2023
Ak náhodou ešte stále premýšľate nad vianočným darčekom a čo kúpiť rodine pod stromček, doprajte im niečo zmysľuplné v podobe poukážky na regeneračné procedúry a liečby u nás v Trenčíne alebo v Novom Meste nad Váhom. Poukážku si po novom môžete kúpiť aj ONLINE pre trenčíansku pobočku, pričom vám príde po zaplatení priamo do emailu, pripravená na darovanie. Online verziu máme aktuálne v 3 prevedeniach: 1, 3 až 5 polhodinových liečob, na hociktorú zvolenú službu. Tú si už vyberiete keď v k nám zavítate.


Poukážku vieme vystaviť samozrejme aj priamo na recepcii v Trenčíne a v Novom Meste nad Váhom, tieto poukážky môžu byť v hodnote, akej si budete želať.


Každá poukážka má platnosť 6 mesiacov od dátumu vystavenia, prípadne po dohode sa dá platnosť aj predĺžiť. Vaši blízki si môžu , ako aj pri online verzii, na poukážku vybrať hociktorú z našich služieb, ktorá je v ponuke. Služby je však možné absolvovať iba na jednej pobočke - buď v Trenčíne alebo v Novom Meste nad Váhom.


Darčekovú poukážku vám vystavíme aj po telefonickom dohovore a vy si ju môžete prísť už len vyzdvihnúť. Platba za fyzicky vystavené poukážky prebieha na pobočke.


Ak máte záujem o darček v takejto relaxačnej forme, tak neváhajte a kontaktujte nás alebo si ju rovno sami zarezervujte online do Trenčína. Vianoce sú už za rohom a my sme tu pre vás tento týždeň do 21.12. 11:00 na oboch pobočkách.


Krásne a požehnané Vianočné sviatky vám žela,

Tím MSMEDICAL.🎄🎄🎄
119 views0 comments

コメント


Online objednávanie v TN-blog
bottom of page