top of page

Vianočné sviatky a ZATVORENIE prevádzok MSMEDICAL

Vážení pacienti,


dovoľte nám, aby sme vás informovali o nadchádzajúcich zmenách v otváracích hodinách našich ambulancií v Trenčíne a Novom Meste nad Váhom počas blížiacich sa sviatočných dní. Prosím, vezmite na vedomie, že v období od štvrtka 21. decembra 2023 budú naše zariadenia zatvorené.


S radosťou sa na vás opäť budeme tešiť v posledných dňoch tohto kalendárneho roka, kedy vám budeme k dispozícii 27.12., 28.12. a 29.12. 2023 a potom odštartujeme nový rok spolu, keďže naše ambulancie otvoríme už 2. januára 2024.


Ďakujeme vám za pochopenie a vernosť. Prajeme vám príjemné prežitie sviatočných dní a tešíme sa na vašu návštevu v novom roku.

Tím MSMEDICAL


41 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


Online objednávanie v TN-blog
bottom of page