top of page

AKTUALIZOVANÉ: POZÍCIA OBSADENÁ! Hľadáme posilu na upratovanie priestorov ambulancie v Trenčíne.

Updated: Apr 9
Jar je tu a s ňou je spojený aj starý známy "jarný poriadok". V našich priestoroch MS Medical sa stretávame s našimi skvelými pacientami na denodennej báze a priestory takéhoto zariadenia je preto treba udržiavať v tom najlepšom stave.


Je to dôležitá súčasť nášho chodu a aj z tohto dôvodu hľadáme k sebe spoľahlivú novú posilu na údržbu a upratovanie priestorov ambulancie 5-krát do týždňa v poobedných hodinách. Jedná sa o starostlivosť o 4 miestnosti, 1 chodbu s recepciou a 2 sociálne zariadenia. Cena práce je 7eur/hod.


V prípade záujmu nás kontaktujte na emailovú adresu info@msmedical.sk alebo nám zavolajte na 0948950325.


Tešíme sa na spoluprácu!


76 views0 comments

コメント


Online objednávanie v TN-blog
bottom of page