top of page

ZMENA PROGRAMU: Víkend otvorených parkov a záhrad: "PÄŤ ZMYSLOV V ZÁHRADE"

Milí priatelia a nadšenci prírody,


s veľkým poľutovaním Vám musíme oznámiť, že program pripravovaný k príležitosti otvorenia Terapeutickej záhrady v rámci XVI. ročníka Víkendu Otvorených Parkov a Záhrad (VOPZ) v Nozdrkovciach, ktorý sa mal konať 1. júna 2024, sa bude kvôli nepriaznivému počasiu rušiť. Zrušené sú všetky plánované aktivity, vrátane súťaží pre deti a prednášok pre dospelých.


Aj napriek tejto nepríjemnej situácii budeme v Terapeutickej záhrade v Nozdrkovciach prítomní a tešíme sa na všetkých, ktorých zlé počasie neodradí. Rádi Vás prevedieme naším areálom a porozprávame Vám o našich budúcich plánoch, ktoré so záhradou máme.


Veríme, že príroda nám nabudúce dopraje priaznivejšie podmienky na organizovanie podobných podujatí. Ďakujeme za Vaše pochopenie a podporu.


S úctou, Tím OZ MS Medical


Program


Prednášky: (ZRUŠENÉ)

Floramobil 10:00 - Mobilná záhradka, Katka Javorová-Rihová

ŽiTo v Sýpke 11:00 - Ekocentrum Moravské Lieskové, Monika Dobrodenková

OZ MS Medical 14:00 - OZ a jeho vízie, Nikola Juračková


Program pre deti: (ZRUŠENÉ)

Detské súťaže

Tvorivé dieľničky pre deti

Detské divadielko Severka (12:00 - 13:00)

Cvičenie s fyzioterapeutkou (13:15-13:45)


*Zmena programu vyhradená


FB UDALOSŤ:Október 2023

Február 2024

31 views0 comments

コメント


Online objednávanie v TN-blog
bottom of page